14 закладів-учасників здійснили фінальні активності на тему ментального здоров’я


27 травня 2019 року завершився четвертий тиждень пілотної програми «Healthy Challenge», присвячений темі ментального здоров’я молоді, яка навчається у ЗПТО та ЗВО в Дніпропетровській, Черкаській, Миколаївській та Одеській областях. Організатори програми CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ», та UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення.

Протягом останнього тижня студенти та викладачі реалізували заходи з метою запобігання стресу, депресії, булінгу, насильства та створення в освітніх закладах сприятливих психологічних умов. Окрім проведених тренінгів та лекцій на тему психічного здоров’я, зустрічей з практичними психологами та лікарями, студенти ініціювали креативні активності, такі як:

  • Майстер-клас з пісочної терапії для студентів тему: «Робота з психосоматикою. Вплив на психіку через тіло».
  • Акція «Дізнайся про свій тиск». Захід надав можливість понад 225 студентам безкоштовно виміряти свій тиск, а деяким студентам вказав на необхідність консультації у лікаря.
  • Фото-конкурс у соціальних мережах «Я спонсор свого настрою».
  • Екскурсія в центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з фізичними та розумовими вадами.
  • Флешмоб «Я на позитиві!» для мешканців міста Миколаєва та інші заходи для залучення міських жителів.

За результатами проведених активностей, 4 червня будуть відомі імена трьох найактивніших університетів та трьох коледжів, які отримають міні-гранти на загальну суму 130 000 грн. Виграні кошти будуть скеровані на розвиток здорового способу життя в закладах.

Партнери програми: Міністерство молоді та спорту України, Інститут модернізації змісту освіти МОН України, Центр громадського здоров’я МОЗ України та ініціатива Teenergizer. Більше про ініціативу та активності учасників пілотної програми на сайті healthy-challenge.in.ua та на фейсбуці www.facebook.com/HealthyChallenge2019. Офіційний хештег Програми – #HealthyChallenge2019

Довідка:

CSR Ukraine, Центр “Розвиток КСВ” – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності. Центр щорічно проводить масштабні дослідження з корпоративної соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері  розбудови потенціалу молоді, гендерної рівності та репродуктивного здоров’я. Агенція працює у 150 країнах світу, а в Україні з 1997 року. Спільно з партнерами ми створюємо умови, щоб кожна молода людина могла наповну реалізувати свій потенціал, вела здоровий спосіб життя, знала свої репродуктивні права і брала активну участь у своїй громаді. Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Слідкуйте за діяльністю UNFPA у Twitter та Facebook.

Поділитися новиною:

Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *