14 закладів вищої освіти завершили тиждень раціонального харчування


12 травня 2019 року завершився другий тиждень пілотної програми «Healthy Challenge», присвячений темі раціонального харчування серед молоді, яка навчається у ЗПТО та ЗВО в Дніпропетровській, Черкаській, Миколаївській та Одеській областях.  Організатори програми CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ», та UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення.

Студенти разом із викладачами реалізували десятки активностей, головною метою яких стало ознайомлення та залучення молоді до правильного режиму харчування та здорового способу життя. Зокрема, були проведені флешмоби, ігри, корисні сніданки, та ряд тренінгів та кураторських годин з раціонального харчування. Крім того, в навчальних закладах відбулися зустрічі з професійними дієтологами, терапевтами та тренерами з питань здорового харчування. Деякі заклади вирішили розпочати тиждень із початкового тестування студентів, щоб дізнатися чи дотримуються вони правильного раціону.

Загалом, проведені активності по раціональному харчуванню охопили понад 6 тисяч студентів, викладачів та жителів громади. “Ми закликали жителів громади м. Миколаєва приєднатися до наших активностей і дотримуватися раціонального харчування та здорового способу життя. Студенти і викладачі коледжу зустрілися з провідними лікарями міста Миколаєва та провели дискусію щодо раціонального та дієтичного харчування”, – розповідає Олена Царенко, Директорка коледжу Миколаївського Національного Університету ім. В.О. Сухомлинського.

За її словами, цей тиждень допоміг студентам змінили свій раціон. Вони почали вживати більше овочів та фруктів і корисної їжі, мали змогу взяти участь у практичних заняттях з біохімії та дізнатися про поживні цінності продуктів.

З 13 по 19 травня 2019 року учасники здійснюють заходи на тему репродуктивного здоров’я.

Партнери програми: Міністерство молоді та спорту України, Інститут модернізації змісту освіти МОН України, Центр громадського здоров’я МОЗ України та ініціатива Teenergizer. Більше про ініціативу та активності учасників пілотної програми на сайті healthy-challenge.in.ua та на фейсбуці www.facebook.com/HealthyChallenge2019. Офіційний хештег Програми – #HealthyChallenge2019

Довідка:

CSR Ukraine, Центр “Розвиток КСВ” – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності. Центр щорічно проводить масштабні дослідження з корпоративної соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері  розбудови потенціалу молоді, гендерної рівності та репродуктивного здоров’я. Агенція працює у 150 країнах світу, а в Україні з 1997 року. Спільно з партнерами ми створюємо умови, щоб кожна молода людина могла наповну реалізувати свій потенціал, вела здоровий спосіб життя, знала свої репродуктивні права і брала активну участь у своїй громаді. Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Слідкуйте за діяльністю UNFPA у Twitter та Facebook.

Поділитися новиною:

Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *