Більш ніж 8000 студентів, викладачів та міських жителів охопили активності першого тижня програми Healthy Challenge


26 квітня 2019 завершився перший тиждень програми «Healthy Challenge», присвячений темі фізичної активності серед молоді, яка навчається у ЗПТО та ЗВО в Дніпропетровській, Черкаській, Миколаївській та Одеській областях. Організатори програми CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ», та UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення.

14 закладів вищої освіти з чотирьох регіонів України здійснили ряд різноманітних активностей на тему фізичного здоров’я молоді. Студенти та викладачі взяли участь у флешмобах, іграх, спортивних змаганнях з бадмінтону, волейболу, баскетболу, настільного тенісу, шахів та навіть багатоборства. Окрім того, були проведені виховні заходи по залученню молоді до спорту та активного відпочинку. Деякі навчальні заклади організували урочисте відкриття програми, на яке завітали представники міської адміністрації та видатні спортсмени.

В результаті, 8325 студентів, викладачів та жителів громади було охоплено активностями навчальних закладів.

Завдяки тижню фізичної активності, студенти мали командний настрій та мали змогу позмагатися з викладачами в різних видах спорту, що об’єднувало їх до активного фізичного розвитку та дотримання здорового способу життя. Також студенти і викладачі коледжу були нагороджені призами та грамотами за перемогу у змаганнях”, – розповідає Олена Царенко, Директорка коледжу Миколаївського Національного Університету ім. В.О. Сухомлинського.

З 6 по 12 травня заклади-учасники реалізовуватимуть наступні активновності, присвячені темі раціонального харчування.

Партнери програми: Міністерство молоді та спорту України, Інститут модернізації змісту освіти МОН України, Центр громадського здоров’я МОЗ України та ініціатива Teenergizer. Більше про ініціативу та активності учасників пілотної програми на сайті healthy-challenge.in.ua та на фейсбуці www.facebook.com/HealthyChallenge2019. Офіційний хештег Програми – #HealthyChallenge2019

Довідка:

CSR Ukraine, Центр “Розвиток КСВ” – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності. Центр щорічно проводить масштабні дослідження з корпоративної соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері  розбудови потенціалу молоді, гендерної рівності та репродуктивного здоров’я. Агенція працює у 150 країнах світу, а в Україні з 1997 року. Спільно з партнерами ми створюємо умови, щоб кожна молода людина могла наповну реалізувати свій потенціал, вела здоровий спосіб життя, знала свої репродуктивні права і брала активну участь у своїй громаді. Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Слідкуйте за діяльністю UNFPA у Twitter та Facebook.

Поділитися новиною:
Facebook
Twitter
LinkedIn

Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *