Більше 40 закладів профтехосвіти долучились до програми з популяризації здорового способу життя


16 листопада 2020, онлайн – CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі Народонаселення провели відкриття нової програми #HealthyChallenge2020. Партнерами програми стали Центр громадського здоров’я України, Міністерство освіти і науки України та Міністерство молоді та спорту України. До програми доєдналися активні молоді люди з 46 закладів фахової передвищої та професійно-технічної освіти з різних частин України.

Healthy Challenge – це всеукраїнська програма з популяризації здорового способу життя серед молоді, що реалізується з 2019 року та вже залучила до активностей понад 20 закладів освіти та 10 000 молодих людей в різних регіонах України. Метою програми є популяризації здорового способу життя в умовах карантину спричиненого поширенням COVID-19.

16 листопада відбулось відкриття Healthy Challenge, на якому організатори презентували деталі нової програми, що залучить заклади до змагання з активностей за трьома тематичними тижнями: психічне здоров’я, профілактика інфекційних хвороб, фізичне здоров’я. Під час івенту експерти з Центру громадського здоров’я МОЗ України провели вебінар на тему першого тижня – “Психічне здоров’я”.

Переможцями програми стануть три заклади, як покажуть найкращі результати. Вони отримають міні гранти на суму 35 000 грн для розвитку руху здорового способу життя.

Програма триватиме до 7 грудня. 

За детальною інформацією звертайтеся: nk@csr-ukraine.org, 097 840 0446, Надія Кириченко, Центр «Розвиток КСВ»

_________

CSR Ukraine, Центр “Розвиток КСВ” – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності. Центр щорічно проводить масштабні дослідження з корпоративної соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері розбудови потенціалу молоді, гендерної рівності та репродуктивного здоров’я. Агенція працює у 150 країнах світу, а в Україні з 1997 року. Спільно з партнерами ми створюємо умови, щоб кожна молода людина могла на повну реалізувати свій потенціал, вела здоровий спосіб життя, знала свої репродуктивні права і брала активну участь у своїй громаді.

Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Слідкуйте за діяльністю UNFPA у Twitter та Facebook.

Поділитися новиною:

Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *