Міжнародний день сім’ї: історія і традиції свята

Фото: Щаслива сім'я (Cortes Insurance)


15 травня  у світі відзначають міжнародний день сім’ї. Це свято було засновано в 1993 році Генеральною Асамблеєю ООН через заклопотаність громадськості знеціненням інституту шлюбу й покликаний привернути увагу світового співтовариства до проблем сім’ї.

Щороку день сім’ї присвячений певній тематиці. Тема дня 2019 року: “Сім’ї і заходи по боротьбі зі зміною клімату”. За даними ООН, святкування Міжнародного дня присвячено сім’ям, сімейній політиці і проблемам навколишнього середовища.

Як відзначають міжнародний день сімей у світі? Міжнародний день сімей в кожній країні має власні традиції, але всі вони зводяться до того, що це основний осередок суспільства, що є фундаментом всіх інших. Навіть в давнину шлюб вважався основою держави і священним таїнством. У цей день люди роблять приємне своїм близьким, влаштовують тематичні вечори, феєрверки, акції, семінари, конкурси, концерти.

Як відзначають День сім’ї в Україні?

Україна має власний день сім’ї, який є молодим святом, і щорічно відзначається з 2012 року 8 липня. Відповідний Указ Президента України №1209 / 2011 “Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят” був підписаний 30 грудня 2011 року.

Проведіть цей день зі своєю сімєю та будьте здоровими! Адже здорова сімя – це здорова нація!

Джерело: OBOZREVATEL

Поділитися новиною:

Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *