Обрано10 закладів-фіналістів програми #HealthyChallenge2020


11 грудня 2020 – CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення визначили 10 фіналістів програми #HealthyChallenge2020. Партнери програми: Центр громадського здоров’я України, Міністерство освіти і науки України та Міністерство молоді та спорту України.

Організатори підбили підсумки трьох тижнів Програми, під час яких команди більше 40 закладів проводили активності на тему здорового способу життя.

Оголошуємо десятку фіналістів Програми #HealthyChallenge2020, які представлять свої активності на Фіналі програми 15 грудня 2020 року з 10:00 до 13:00 та позмагаються за міні-гранти.

1. Рава-Руський професійний ліцей (89 балів)
2. ДНЗ Львівське вище професійне училище харчових технологій (85 балів)
3. Кременчуцький професійний ліцей ім. А.С. Макаренка (83,4 бала)
4. Вище професійне училище № 7 м. Кременчука Полтавської області (83 бали)
5. ДНЗ “Сумське міжрегіональне вище професійне училище” (83 бали)
6. Колківське вище професійне училище (82,8 бала)
7. ДНЗ “Подільський центр професійно-технічної освіти” (82,6 бала)
8. Вище професійне училище № 3 м. Мукачево (80,8 бала)
9. ДНЗ “Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту” (80,6 бала)
10. ДПТНЗ “Дубровицький професійний ліцей” (80 балів)

Повний рейтинг програми

Змагання дійсно було напруженим, адже всі без винятку учасники показали командну роботу, проявили креативність та проактивність! Втім конкурс – це конкурс 😉 І Організатори спільно з журі з Центру громадського здоров’я та Міністерства молоді та спорту України вибрали десятку гідних стати фіналістами. Вітаємо та бажаємо успіхів!

_________

CSR Ukraine, Центр “Розвиток КСВ” – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності. Центр щорічно проводить масштабні дослідження з корпоративної соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері розбудови потенціалу молоді, гендерної рівності та репродуктивного здоров’я. Агенція працює у 150 країнах світу, а в Україні з 1997 року. Спільно з партнерами ми створюємо умови, щоб кожна молода людина могла на повну реалізувати свій потенціал, вела здоровий спосіб життя, знала свої репродуктивні права і брала активну участь у своїй громаді.

Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Слідкуйте за діяльністю UNFPA у Twitter та Facebook.

Поділитися новиною:

Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *