Спортивне обладнання для здорового способу життя. Відбулось нагородження переможців Healthy Challenge 2019


Дніпро, 29 серпня 2019 року – CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» здійснила візит до Придніпровської державної академії будівництва та архітектури. Під час зустрічі колектив закладу було нагороджено спортивним обладнанням вартістю 30 000 грн. за перемогу в програмі розвитку здорового способу життя «Healthy Challenge 2019».

Протягом квітня-травня 2019 року в Дніпропетровській, Одеській, Миколаївській та Черкаській областях відбулась реалізація програми «Healthy Challenge 2019», у якій взяли участь 14 університетів, коледжів та училищ. Заклади реалізовували здорові активності на тему раціонального харчування, фізичної активності, репродуктивного та ментального здоров’я.

Організатори програми: Центр «Розвиток КСВ» та UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення.

10 найактивніших закладів було відібрано до участі у фіналі, а 6 з них обрано фіналістами та нагороджено міні-грантами на загальну суму 130 тисяч гривень. Переможцем у категорії «університети та академії» було обрано команду Придніпровської державної академії будівництва та архітектури.

Голова правління Центру «Розвиток КСВ» Марина Саприкіна особисто відвідала заклад та відзначила активність адміністрації та студентства, які спільно за місяць програми реалізували понад 50 різних заходів на тему здоров’я. В якості призів переможці отримали комплект тренажерів TRX та напівсфер для фітнесу, які дозволять зробити дозвілля студентів ще більш здоровим.

______

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSREurope (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. Спільно з партнерами ми працюємо у 150 країнах та територіях світу, а з 1997 року і в Україні для утвердження рівності, подолання гендерних стереотипів, посилення можливостей жінок, рівномірного розподілу домашніх обов’язків та залучення чоловіків у виховання дітей. З 2015 року спільно з Міністерством соціальної політики України впроваджується кампанія «Щастя в 4 руки». Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Стежте за діяльністю UNFPA у Twitter та Facebook.

 

Поділитися новиною:
Facebook
Twitter
LinkedIn

Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *