Відкрито реєстрацію у програмі «Healthy Challenge 2020» для закладів передвищої та професійно технічної освіти у різних регіонах України


Якщо ти активна молода людина або викладач в училищі, технікумі або коледжі, і якщо ти прагнеш розвивати здоровий спосіб життя у своєму закладі, тоді ця можливість чекає на тебе!

Разом з адміністрацією твого закладу реєструй команду до участі у програмі «Healthy Challenge 2020» до 15 листопада 2020 року (включно) на сайті healthy-challenge.in.ua. Протягом трьох тижнів реалізуй активності у закладі або онлайн та позмагайся за міні-грант на суму 35 000 грн на розвиток здорового способу життя!

Всеукраїнська програма «Healthy Challenge» реалізується Центром «Розвиток КСВ» та UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення. Програма має на меті популяризувати здоровий спосіб життя серед молоді та вже залучила до активностей 20 закладів освіти та більше 15 000 молодих людей в різних регіонах України. 

Партнери програми: Центр громадського здоров’я МОЗ України та обласні представництва ЦГЗ, Міністерство освіти та науки України та Міністерство молоді та спорту України.

До участі запрошуються заклади фахової передвищої та професійно-технічної освіти у Закарпатській, Львівській, Волинській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Хмельницькій, Черкаській та Чернігівській областях України. В рамках програми протягом листопада-грудня 2020 року на заклади-учасники чекає цікаве випробування:

  1. Заплануйте креативні та корисні активності з поширення здорового способу життя серед учнів/студентів та викладачів;
  2. За три тижні реалізуйте корисні активності у напрямках: психічного і фізичного здоров’я, а також профілактики інфекційних хвороб;
  3. Отримайте шанс виграти міні-гранти для закладу та інші корисні призи!

За результатами три найактивніші команди отримають міні-гранти у розмірі 35000 грн кожен, які підуть на розвиток здорового способу життя в закладі (облаштування спортивно-оздоровлювальних просторів, закупівля спортивного обладнання, освітні матеріали тощо).

Деталі про програму та положення дивіться на сайті healthy-challenge.in.ua.

Приймай виклик, об’єднуй свій навчальний заклад та зміцнюй своє здоров’я разом із програмою #HealthyChallenge2020

За детальною інформацією звертайтеся:  nk@csr-ukraine.org,  097 840 0446, Надія Кириченко, Центр «Розвиток КСВ»

_________

CSR Ukraine, Центр “Розвиток КСВ” – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності. Центр щорічно проводить масштабні дослідження з корпоративної соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері  розбудови потенціалу молоді, гендерної рівності та репродуктивного здоров’я. Агенція працює у 150 країнах світу, а в Україні з 1997 року. Спільно з партнерами ми створюємо умови, щоб кожна молода людина могла наповну реалізувати свій потенціал, вела здоровий спосіб життя, знала свої репродуктивні права і брала активну участь у своїй громаді.
Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Слідкуйте за діяльністю UNFPA у Twitter та Facebook.

Поділитися новиною:

Новини

1 Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *